Kom en ontmoet andere vrouwen, deel ervaringen, leer van elkaar, groei door en met elkaar. De lunch is er voor alle leden van FemaleFactor, maar ook een collega of vriendin die nog geen lid is is van harte welkom.
De lunch begint om 12.30 en duurt tot 14.00. Je betaalt alleen je eigen broodje dus de kosten voor deze lunch zijn zo hoog of laag als jij ze zelf maakt.
En de eerste FemaleFactor vrouw in Rotterdam is Judith de Witte.
Tags Judith: moeder, balans, getrouwd, mode, nieuwe dingen uitproberen, doen & doelgericht, social marketing, sneeuw, Zuid - Afrika.
Zij zal vertellen over haar passies, talenten en uitdagingen.
Laat je ons weten of je komt zodat wij genoeg stoelen kunnen reserveren?
Deelname is gratis mits aangemeld op de site (klik op 'ik ben er bij')
elsekramer
aklee
Marja Dieben
wilma verhoeff
Bernadette Reniers
Ingrid van Gent
Anja Beerepoot
Sandra Gerritsen
eladage
JudithdeWitte
Barbara Baan
Sandra Buningh
Marjan Olyslager
Vera Pieters
mcvanderlugt
Jeannette Dambrink
Mieke Erkens
GlowDesign
Mop Boers-Wink
marianne.leeuwe...
Jeanette Hultzer
mirjam van der hoek
vivian
nog iemand....
Patty Devilee
Elycio Talen Papendrecht, komt kennismaken met FemaleFactor.
Anja Beerepoot
Nieuw lid
Graag kom ik donderdag a.s. kennis maken met een netwerkbijeenkomst/-lunch van Female Factor. Ik ben net lid geworden, dus ik ben benieuwd... Tot donderdag!
Jeanette Hultzer
Wel of niet
Ik heb me voor de zekerheid afgemeld omdat ik nog niet helemaal hersteld ben, mocht ik morgen wel beter zijn dan kom ik natuurlijk wel graag. Kan dat dan nog?
Anneloes
HI Anneloes, dat is prima.
HI Anneloes, dat is prima. Beterschap!
Anja Beerepoot
netwerklunch
Helaas ben ik genoodzaakt mijn aanmelding af te zeggen. De volgende keer hoop ik er weer bij te zijn.
Groet
Bernadette
Bernadette Reniers
Jammer Bernadette, je kunt
Jammer Bernadette, je kunt je afmelden door op 'afmelden voor dit event' te klikken.
Anja Beerepoot