Dutchesse, een passievolle 39 jarige zakenvrouw, die daarnaast ook callgirl is en samenwoont met 2 mannen, vertelt over haar spannende belevenissen en geeft tussendoor veel goede raad om je relatie en je sexleven goed te houden. Als je de cursus ‘op zoek naar je innerlijke Yoni’ tussen het nieuwe cursusaanbod van het cultureel centrum ziet staan, maakt dat nieuwsgierig. Het doet je vast niet denken aan een groepje bi- of bischierige vrouwen die elkaar gaan strelen en masseren en zich demonstratief gaan bevrijden van schaamte en allerlei andere blokkades die een gezonde seksualiteit in de weg staan. Laten we eerlijk zijn, ‘Yoni’ (uit het Sanskriet) klinkt een stuk mooier en mysterieuzer dan het klinische ‘vagina’. Niemand zal aanstoot nemen aan deze cursustitel, terwijl de titel ‘lekker met kutje(s) spelen’ de lading misschien wel beter dekt, maar never nooit in de studiegids terecht zal komen. Alhoewel, de cursus heeft natuurlijk een heel serieus karakter en is bedoeld voor vrouwen die moeite hebben met hun seksualiteit, er niet of nauwelijks van kunnen genieten en zich eigenlijk schamen dat ze uberhaupt dit soort gevoelens hebben. Ze leren zichzelf kennen, zichzelf accepteren en zichzelf laten gaan en daarvan genieten. Dat is het doel van de cursus. Want wat is er lekkerder dan om je helemaal over te geven aan een daverend orgasme dat van je tenen tot je kruintje door je heen raast? Wie het weet mag het zeggen.
Ik hoor je denken: wie geven zich in hemelsnaam op voor zo’n cursus? Nee, helaas geven de groepen die je het liefst zou willen bereiken zich niet massaal op voor de cursus. Ingedutte vrouwen, vrouwen die nog nooit een orgasme hebben mogen beleven (en zich daarbij neer hebben gelegd), vrouwen die een aversie hebben tegen seks en alles wat ermee te maken heeft; die moeten hier niet aan denken (helaas). Enkelen vinden we er toch altijd wel tussen, gelukkig, aangemoedigd door vriendinnen, die zelf wat minder last van schaamte hebben en de cursus meer zien als spielerei.
Eigenlijk vind ik dat iedere vrouw zo’n cursus eens zou moeten doen, ook al heeft jouw poesje zogezegd geen geheimen meer voor jou. Er een vol uur mee bezig zijn en eventueel de streling van andere vrouwen voelen is niet echt onaangenaam. Je kunt elkaar nog heel wat leren. En dat zijn van die momenten dat ik op mijn blote knietjes kan danken dat ik een vrouw ben, want oei oei als je eenmaal de capaciteit en de mogelijkheden leert kennen van de vrouwelijke seksualiteit, dan besef je wat voor geluksfactor je in je hebt en hoe bevoorrecht we als vrouwen zijn. Ongesteldheid, bevallingen, zwangerschapskwalen, negatief zelfbeeld; het valt compleet in het niet bij de sensationele beleving van een minuten durend multi orgasme. Want dat is een gevoel waar je dagen erna nog van dartelt, alsof je de staatsloterij hebt gewonnen.
We dwalen af, terug naar de cursus. Stel je 12 naakte vrouwen voor in een aangenaam warme ‘yogaruimte’, twee aan twee op zachte matrasjes, die elkaar insmeren en masseren met warme massage-olie. Er wordt geleerd hoe je zo kan komen tot totale ontspanning in je hoofd. Want daar moeten we naartoe, dat multi-taskende vrouwenhoofd moet leeg. Vrouwen hoeven zich hier niet te schamen (dat hoeven ze nooit, maar doen ze helaas wel vaak) voor iets aan hun lichaam waar ze niet blij mee zijn. Iedereen mag heerlijk zichzelf zijn, dik of dun, oud of jong, het maakt niet uit. Je masseert elkaar om beurten, te beginnen bij elkaars voeten. Uiteraard wordt er zo hier en daar flink gegiebeld, want er heerst een geweldig sfeertje. Naakt zijn tussen 12 andere vrouwen is nu eenmaal geen alledaags gebeuren voor de meesten. Vol spanning doet iedereen braaf wat de cursusleidster zegt. Door dit masseren leer je je erogene zones beter kennen. Die zijn bij iedere vrouw een beetje anders en juist het aangeraakt worden op plaatsen die bijna een directe verbinding hebben met je Yoni, zal leiden tot een beter seksueel besef en meer genot. Vol overgave worden borsten gekneed en billen geaaid, maar ook knieholtes en oksels komen aan bod. Evenals armen, benen en ruggen. We zien nu al uit naar les 2. Wordt vervolgd.