Een oproep van de grootmoeders

Een oproep van de grootmoeders


Blogger: shekina
Rubriek: Talenten
Aantal keer bekeken: 724
Tags: balans | licht | mannelijk | vrouwelijk | waarden | wereld

6 jaar geleden maakte ik kennis met de Grootmoeders. Door een mooie ontmoeting tijdens een workshop. Een stralende vrouw vertelde me dat ik grote vreugde en hulp zou ondervinden door kennis te maken met het werk van de Grootmoeders. Ik legde het aanvankelijk naast me neer. Ik was 39 en dan verbind je je toch niet met een groep ‘bejaarde oma’s. Een oneerbiedige vergissing, ik begreep nog niet waar de Grootmoeders voor stonden.

De vrouw hield aan en gaf me enige tijd later het boek ‘de Grootmoeders spreken’ van Sharon Mc Erlane cadeau. Toen ik dit las juichte ik bij elk woord.

Ik heb de Grootmoeders ondertussen leren kennen als een uiterst liefdevolle verschijningsvorm van het Vrouwelijke Principe; van het Goddelijke Vrouwelijke. De zachte liefdevolle grootmoederkracht koestert de liefde en schoonheid in jou en helpt je de liefde en kracht van yin in jou en je omgeving te herstellen.

Sharon kreeg zo’n 15 jaar geleden de eerste ‘verschijning’ van de Grootmoeders. Tegen de aanvankelijke scepsis in wijdt zij haar leven aan het ontvangen en verspreiden van de boodschappen van de Grootmoeders.  Een zeer bijzondere liefdevolle vrouw. Het was voor mij fijn te ontdekken dat veel vrouwen en ook een enkele man zeer geïnspireerd worden door de Grootmoeders en elkaar regelmatig ontmoeten, in lokale groepen en ook af en toe internationaal.

De boodschappen van de Grootmoeders zijn krachtig en helend, ze zoeken direct de weg naar je hart. Als onderstaande tekst je raakt, weet je dat de Grootmoeders ook jou roepen:

 

De energie van Yang loopt uit de hand en is nu zo dominant en onberekenbaar dat het een proces van vernietiging is geworden van alles waar jullie innig van hielden. Veel in de wereld en in jullie is zonder harmonie en gaat in een neerwaartse spiraal tot en tenzij jullie wakker worden, opstaan en weer opnieuw de juiste en lang afwezige kracht van het Vrouwelijke Principe van creatie claimen.

Wij, de Grote Raad van de Grootmoeders, zijn in deze tijd naar de aarde gekomen om dit doel van de terugkeer van de Grote Moeder, de Goddelijke Vrouwelijkheid te begeleiden.

We sporen jullie aan om in je eigen kracht te gaan staan. Doe het NU. We geven het niet op. We staan op jou te wachten, tot je ons hoort. En we zijn klaar om jullie elke stap van de weg te begeleiden. We laten zien hoe je de stap in je kracht kunt zetten (door bekrachtiging, meditaties en het werken met het Net van Licht, SG) en we zijn blij om onze bekrachtiging in de energie van Yin aan iedereen te geven die dat wil. Deze bekrachtiging zal de vonk van Yin binnen in jullie tot een volledige vlam blazen. Jullie zullen dan een liefdeskracht worden voor welzijn in een wereld die hunkert naar welzijn.

 

Kennismaken
Je kunt op verschillende manieren kennismaken en je verbinden met de Grootmoeders. Op de websites vind je veel informatie en achtergrondteksten. Je kunt je aansluiten bij een Grootmoedergroep bij jou in de buurt; een empowerment-bijeenkomst  bijwonen of je kunt de boeken van Sharon Mc Erlane bestellen

Conferentie
En: Dit jaar is er een unieke kans om deel te nemen aan een grote, internationale conferentie van de Grootmoeders, van 23 tot 25 september in Groesbeek (bij Nijmegen) o.l.v. Sharon Mc Erlane en Nederlandse en Belgische grootmoeders. Meer informatie vind je op de internationale en de Nederlandse website.

Boeken: De Grootmoeders spreken en Een oproep van de Grootmoeders, Sharon Mc Erlane

Video  Grandmothers Speak http://youtu.be/9x7rDKEKGtM

 

Sandra de Graaf,

sandra@degrootmoedersspreken.nl/  info@svrh.nl

 

Reacties(0)

Login of registreer om een reactie te plaatsen.